Medarbetare

Clara Boberg  | PROJEKTLEDARE

E-mail | clara@opcommunication.se

Telefon | 08-408 078 34

Dina topp tre bästa maträtter?

Pasta, pasta, pasta!

Daniel Hesser  | ACCOUNT MANAGER

E-mail | daniel@opcommunication.se

Telefon | 08-408 078 20

Vad gör dig riktigt glad?

Solen!

 

Frida Leijonborg  | REDAKTÖR

E-mail | frida@opcommunication.se

Telefon | 08-408 078 22

Kaffe eller te? Hundvalpar eller kattungar?

Kallbryggt kaffe och fluffiga kattungar.

Ivar Bigestans  | ART DIRECTOR

E-mail | ivar@opcommunication.se

Telefon | 08-408 078 60

Vilket är ditt bästa motivational quote?


”I say we nuke the entire site from orbit. It’s the only way to be sure”
/Ripley, Aliens

 

Jonathan Lindgren  | SENIOR ACCOUNT MANAGER

E-mail | jonathan@opcommunication.se

Telefon | 08-408 078 32

En pryl du aldrig är utan?

Gitarr.

Mimmi Ericsson  | EXEKUTIV PROJEKTLEDARE

E-mail | mimmi@opcommunication.se

Telefon | 08-408 078 38

Berätta om en gång du var riktigt, riktigt klumpig?

Jag spillde glühwein över Börje Salmings rygg en gång när jag jobbade som servitris.

 

Mitra Javadzadeh  | CREATIVE

E-mail | mitra@opcommunication.se
Telefon | 08-408 078 23

En gång när du var on top of the world?

När jag gick i mål på Vasaloppet!

 

Natalie Rosenberg  | PROJEKTLEDARE

E-mail | natalie@opcommunication.se
Telefon | 08-408 078 29

Snyggt hår eller snygga skor?


Snygga skor. Jag har aldrig snyggt hår…

Niklas Jeppsson  | HEAD OF DIGITAL

E-mail | niklas@opcommunication.se

Vilken musik skulle du aldrig lyssna på frivilligt?

Dansband. Aldrig dansband.

 

 

 

Oscar Kuylenstierna  | VD

E-mail | oscar@opcommunication.se
Telefon | 08-408 078 60

Kaffe eller te? Hundvalpar eller kattungar?

Först te, sen en kopp kaffe. Hundvalpar alla dagar i veckan.

Sara Ljungdahl  | PROJEKTLEDARE

E-mail | sara@opcommunication.se
Telefon | 08-408 078 36

Vilket är ditt bästa motivational quote?


”Life will let you down. People will let you down. But food? Food will never let you down.” 

 

Susanne Saino  | EXEKUTIV PROJEKTLEDARE

E-mail | susanne@opcommunication.se

Telefon | 08-408 078 36

En pryl du aldrig är utan?

Mina hörlurar!

Tobias Klingede  | KEY ACCOUNT MANAGER

E-mail | tobias@opcommunication.se
Telefon | 08-408 078 24

Vad gör du helst en ledig lördagsmorgon?


Vaknar riktigt tidigt för att spela golf i morgonsolen! 

 

William Brandelius | KEY ACCOUNT MANAGER

E-mail | william@opcommunication.se
Telefon | 08-408 078 37

Berätta om en gång du var riktigt, riktigt klumpig?

Jag blev bränd av en manet och stångad av en hjort på samma dag i Malaysia.

 

Emma Selahn  | PROJEKTLEDARE

E-mail | emma@opcommunication.se
Telefon | 08-408 078 26